Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

SMRE Ürünler

SM-520-ZA

Dünya’daki böcek ekranlarının büyük üreticilerine 150'den fazla ünite tedarik edildiğinde, 520 serisi makineler yıllar boyunca değerlerini ve güvenilirliklerini kanıtlamış ve  endüstrideki yerini almıştır.

SM-520-ZA, böcek ekranı endüstrisindeki operatörlerin herhangi bir boyutta tavizsiz kalite ve verimlilikle geri ürünler oluşturmalarını sağlar.

Katı modüler yapı

SM-520-ZA basit ama çok katı bir yapıya sahiptir. Elektronik ve pnömatik komponentlerin ve hassas ısıtma aletlerinin üstü, bu makineyi piyasada en iyi hale getiriyor.
Makinenin standart kullanılabilen genişliği 2,8 m, uzunluğu 6,0 metredir. Özel boyutlu ekranların özel üretimi için kullanılabilir boyutları 2,8 x 3,0 m olan SM-500-ZA serisinin daha küçük bir versiyonu mevcuttur. 2,0 m'lik uzatma modülleri, böcek ekran makinenizi gerektiği kadar uzun sürebilir.

Kolay programlanabilir

SM-520-ZA, kaynak işleri için kurulumu çok kolaydır. Dokunmatik ekran kontrol paneli üretim döngülerinin hızlı bir şekilde programlanmasını sağlar. Operatörün müdahalesini ve böylece insan hataları olasılığını azaltmak için optik bir barkod okuma sistemi mevcuttur.

 

Ürün Videoları

 

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

SM 500 ZA Özel Üretim Kumaş Kesim ve Kaynak Makinesi

 

Gerekli insan gücünün azaltılması

520 serisi makineler, üretim sürecinde aynı anda ve tamamen otomatik olarak çok sayıda adımı gerçekleştirir ve insan gücünü önemli oranda tasarruflu bulurlar. Makineyle  çalışmak için yalnızca bir operatöre ihtiyaç vardır.

Üstün kaynak kalitesi

On yıldan uzun süredir kaynak istasyonlarını tasarlama, inşa etme ve tedarik etme konusundaki deneyim ve tecrübeler SM-520-ZA serisi makinemize yerleştirilmiştir. İster cepler,  kenarlar, ister rolikler veya birlikte ekstrüzyon PVC profilleri uygulayın, akıllıca tasarlanmış kaynak araçları SMRE makinenizden beklediğiniz kaliteyi sağlar.

Çok sınırlı operasyonel maliyet

Operasyonel maliyetler son derece sınırlıdır. Bakım masrafları yok denecek kadar azdır. Makine çok sağlam, konsepti ve yapısı çok basit, sonsuza kadar çalışabilecek şekildedir.

TEMİZLİKLE TASARLANMIŞ ALETLER VE AKSESUARLAR

(Ko-ekstrüzyon) keder için kaynak grubu. Kavrama ve çekme sistemi böcek ekranını rulodan çekerken ağın üst tarafına birlikte preslenmiş bir profil uygular. Özelleştirilmiş bir  kılavuz ve rulo mekanizması, profilin büyük bir hassasiyetle uygulanmasını ve dikişin güçlü ve estetik olarak kusursuz olmasını sağlar.

Takviye borusunun otomatik olarak takılı olduğu cep kaynak grubu

Katlanmış bir PVC şeridi otomatik olarak ekranın alt veya üst tarafına kaynatır. Kavrama ve çekme sistemi  perdeyi rulodan çekip masanın üzerine yayarken, bir kılavuz ve rulo şeridi katlayıp otomatik olarak bir tüp yerleştirerek ağın alttaki tutamağa tutturulmuş cebini oluşturacaktır böcek ekranının. Bu işlem hızlı, hassas ve operatöre müdahale etmeden yapılır. Kılavuzlar ve makaralar, üretim gereksinimlerinize göre özel olarak üretilmektedir.

Yanal takviye şeridi için kaynak ünitesi

Böceklerin ekranlarının sol ve sağ taraflarına otomatik olarak takviye şeridi uygulanır. Beş köşeli bıçaklı motorlu döner bıçak masanın genişliği boyunca uzanır ve şeridi düz orta boyunca keser, böylece bitmiş parçanın sol yan takviye şeridini ve aynı anda sonraki parçanın sağ şeridini oluşturur.

Motorlu döner bıçak

Rulonun böcek ağını keser. Tutma ve çekme sistemi, kumaşı programlanan uzunluğa çektiğinde, sıkıştırılmış bir çubuk kumaşı yerine sabitler. Motorlu döner bıçak şimdi masanın genişliği boyunca hızlı ve keskin bir çapraz kesim yapıyor. Tıraş bıçağı keskin beşgen bıçağı ve döndürdüğü yüksek hız ile motorlu döner bıçak hızlı, hassas kesim yapar.

Alüminyum çubuk üzerinde kesilmiş ve kaynak yapılmış böcek kafesinin otomatik sarma birimi

Alüminyum çubuk üzerinde kesilmiş ve kaynak yapılmış böcek ekranını otomatik olarak geri sarar.Masa yüzeyindeki bir elektronik algılayıcı, kumaşın ucunu tanır ve otomatik olarak dönen hareketi saniyenin bir kısmını durdurur. Bu aksesuar ile üretim döngüsünde aksi halde çok zaman alıcı ve hatalı adım hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilir.