Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

SMRE Ürünler

SM-400-TA

1999'da ilk kez tanıtılan bu makineye mutlak güvenilirlik ve en yüksek kalitede kesim sağlamak için çok çeşitli yenilikçi çözümler entegre edildi.

Başlangıçta akrilik ve polyester tente üretimi için tasarlanmış olan SM-400-TA, diğer kumaşların, örneğin esnek PVC gibi panelleri kesmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hızlı ve çok verimli üretim döngüleri ve kullanımı kolay bir makine ile yapılan yüksek kaliteli kesim panelleri arıyorsanız, SM-400-TA sizin için bir çözümdür.

Yüksek eğitim. Hızlı yatırım getirisi

Araçlar, aksesuarlar ve yazılımlar, eşsiz bir operasyonel verimlilik sağlamak üzere tasarlandı. Çok hızlı hareketi ve yüksek hızlı alet konumlandırıcı, SM-400-TA'yı yatırımınızdan hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacak ve en yüksek kalitede tente oluşturmanıza olanak tanıyan bir çözüm haline getirir - basit ve uygun fiyatlı bir çözüm.

Giriş / çıkış hareketi ile yeni tasarlanmış kumaş geri sarma sistemi

İşi daha konforlu hale getirmek için (isteğe bağlı) yanal geri sarma sistemi yeniden tasarlandı. Geri sarma sistemi, işlemler sırasında otomatik olarak makinenin kenarından uzaklaşacak ve böylece kesme çevriminden sonra köprü geri sarım pozisyonuna geri dönmesine engel olmayacak.

 

Ürün Videoları

 

SM 400 TA 2 Bıçaklı Tekstil Kesme Makinesi

SM 400 TA 2 Bıçaklı Tekstil Kesme Makinesi

SM 400 TA Bıçaklı Tekstil Kesme Makinesi

SM 400 TA Bıçaklı Tekstil Kesme Makinesi

 

Çok hızlı eksenler hareketleri

SM-400-TA fırçasız motorlarla çalışır ve tutma ve çekme sisteminin 60 m / m'lik üst hareket hızına ulaşır, böylece kesimden sonra dönüş hareketi çok hızlı olur ve makinenin üretken olmayan zamanı azaltılır birkaç saniye.

Ergonomik açık çalışma alanı. Kolay kumaş besleme

Makine, ön kısımda (rulo yakınında) çok açık bir çalışma alanına sahiptir ve operatöre kumaşa ve aletlere rahat ve güvenli bir şekilde erişme olanağı tanır. Açık çalışma alanı rulonun kumaşının ilk beslemesini yapar ve makineye çok basitleşir.

 

Üstün ultrasonik kesim kalitesi

SM-400-TA güneş koruma endüstrisinde birçok pazar lideri tarafından kullanılır ve akrilik ve polietilen kumaşların temiz, kurutulmuş kesimlerini garanti eder. Uzunlamasına kesimler için ultrasonik kesme aleti çapraz kesmeyi gerçekleştirmek için 90 ° döndürür, böylece kumaş dört tarafın hepsinde yuvarlanır.

 

KRİSTAL PVC STABİLİZASYONU

Kristal (net) PVC'nin küçülmesi sorununu çözmek için SMRE, tekli yaprakların zamanında ısıl işlemine yönelik bir sistem geliştirdi. Dengeleyici alet, kumaşı bir dahili hava soğutma sistemi ile birlikte önceden belirlenmiş bir sıcaklığa getiren çok sayıda kızılötesi lambadan oluşur.

Kumaşın kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak, SMRE sabitleme sistemi ile işlem sırasında tabaka %3-8 oranında küçülür.

İşlemden sonra kristal PVC, mükemmel bir şekilde kararlı hale gelir ve bir pergola, gölge yelkenleri veya bir veranda örtüsü gibi bir ürüne dikilebilir ve soğuya ya da sıcağa  maruz kaldıklarında bile küçülmez.
Diğer ısıl işlem sistemleri kristal PVC'yi yaşlandırmaya zorlarken, çoğunlukla sarımtırak bir renk verir, SMRE sistemi ile yapılan işlem kumaşı mükemmel şeffaf, berrak ve esnek bir halde bırakır ve tamamen kararlı hale gelir.

İsteğe bağlı olarak, işlenmiş rulonun genişliğini otomatik olarak okumak veya makinede beslenen kumaşın izini sürmek ve rulo tamamlandığında döngüyü duraklatmak için  makineye bir dizi sensör takılabilir.

YAZILIM

Kolay tente yapımı

Son derece özel üretim yazılımı tente panellerinin oluşturulmasını oldukça basitleştirir. Üretim döngülerini programlarken önemli bir zamandan tasarruf sağlamak için önceden ayarlanmış bir dizi tente tasarımı vardır. İstenen örtüşmeler ve yan kenarlar, rulonun genişliği ve son ürünün istenen genişliği dikkate alınarak otomatik olarak hesaplanır.
Kullanıcı arayüzü kolay kullanımlı dokunmatik ekranı. Operatörün tek yapması gereken parametreleri girmektir. eklemektir.

SM-400-TA, insan müdahalesine olan ihtiyacı daha da azaltmak için isteğe bağlı bir barkod okuma yazılımı ile bağlanabilir. Barkod okuyucu şirket sipariş veri tabanından otomatik olarak siparişi alacak ve yaklaşan üretim döngüsünün hayati parametrelerini ayarlayacaktır. Operatör BAŞLAT düğmesine bastırır ve makine otomatik olarak işini yapar ve gerektiğinde birçok panel oluşturur.