Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

SMRE Ürünler

SM-375-TA

SM-375-TA, çok çeşitli endüstrilerdeki üreticilerin, son derece geniş bir kumaş ve materyal yelpazesine kalıplarını kaliteden taviz vermeden kesmelerini sağlar.

 • Panjur
 • Tenteler
 • Pergolalar
 • Afişler ve işaretler
 • Gölge yelkenleri
 • Havuz örtüleri
 • Tüneller
 • Çadır ve barınaklar
 • Örtüler
 • İçinde bulunabilir ürünler
 • Sinema ekranları
 • Kaplar mesaneler
 • Endüstriyel kapılar
 • Ateşe dayanıklı perdeler
 • Rüzgar kırma bariyerleri

SM-375-TA, kalite kesintileri, aşırı hassasiyet ve yüksek bir verimlilik sağlar.

 

Ürün Videoları

 

SM 375 TA Laser on acrylic Akrilik Kumaş Lazer Kesim Makinesi

SM 375 TA Laser on acrylic Akrilik Kumaş Lazer Kesim Makinesi

SM 375 TA Laser on Trevira - Trevira Kumaş Lazer Kesim Makinesi

SM 375 TA Laser on Trevira - Trevira Kumaş Lazer Kesim Makinesi

SM 375 TA Laser Logo Kesim Örneği

SM 375 TA Laser Logo Kesim Örneği

SM 375 TA Pizza on acrylic - Lazer ile Akrilik Kesim Makinesi

SM 375 TA Pizza on acrylic - Lazer ile Akrilik Kesim Makinesi

SM 375 TA Pizza on PVC - Lazer ile PVC Kesim Makinesi

SM 375 TA Pizza on PVC - Lazer ile PVC Kesim Makinesi

 

Çeşitli hassas aletler ve aksesuarlar

SM-375-TA, kesici çerçevenin özelleştirilebilir boyutlarının yanı sıra, makine konfigürasyonlarının eksiksiz olmasını sağlayan çeşitli kombinasyonlarda özel olarak tasarlanmış bir aksesuar yelpazesi yükler: Kumaşı çalışma üstüne yaymak için tutma ve çekme sistemi ve Kesme çevrimini tamamen otomatik hale getirin; solunum kumaşlarını çalışma tepesine sabitleyen ve hassas kesimlerin garanti edildiği bir dizi pnömatik presleme çubuğu; Kumaşın üst kısmına yayılmadan önce kumaştaki ışığı algılamak için arkadan aydınlatmalı bir aydınlatma sistemi; makinenin altındaki boş alana kurulu bir kumaş rulo depo; otomatik kumaş gerginlik ayarı için elektronik kenar kontrolü ve dijital kontrollü dansözlü motorlu bir gevşetme sistemi; Kesilmiş panelleri sarmak için makinenin yanına veya arkasına yerleştirilen bir dizi motorlu geri sarma sistemi.

Çoklu teknolojiler

SM-375-TA çok çeşitli kombinasyonlarda tek tek veya eş zamanlı olarak çeşitli endüstriyel kesme teknolojileri yükler ve muazzam bir çok yönlü uygulama sunar. Üretiminizde kullandığınız kumaşlara dayanılarak, SM-375-TA, ihtiyacınız olan ve son derece profesyonel, kaliteli ürünler üreten teknolojiyi veya bunların bileşimini seçmenize olanak tanır.

Toplam kumaş kontrolü için vakum gücü

Güçlü bir vakum türbini ve çalışma tezgahında özel olarak tasarlanmış delik desenleri, işlenmiş malzemeler üzerinde en iyi kavramayı sağlar. İş üstünün birden çok bölgede kesilmesi (opsiyonel), makinenin tam vakum gücünü işlenmiş materyallerin yerleştirildiği alanlarda yoğunlaştırmasını sağlar. Bu seçenek, malzeme parçaları kesme çerçevesinden çok daha küçük olduğunda ve kesim hassasiyetini arttırdığında özellikle önemlidir.

En kaliteli parçalar

Makinelerimize sadece en iyi elektronik ve pnömatik aksamlar takılmıştır. Parçalar, Omron, Bosch, ABB, Schneider Electric, Delta, Emerson (Kontrol Tekniği), SMC ve Dell gibi birinci sınıf üreticilerden temin edilmektedir. Yedek parçalar SMRE üzerinden tedarik edilebilir, ancak piyasada yerel piyasa fiyatlarına göre satın alınabilirler, böylece bir parçayı değiştirmeniz gerektiğinde SMRE'ye bağımlı kalmazsınız.

Muazzam çok yönlülük

Akrilik, polyester veya Trevira'yı, döner bıçaklı veya sürükleyici bıçaklı, raylı bir lazer ile kesebilirsiniz. Ultrasonik kesim yaparak mükemmel pürüzsüz kenarlar elde edebilirsiniz. SM-375-TA kaliteli kumaş ve materyallerinizi kesip işaretlemekte ve aradığınız kaliteyi ve verimliliği sağlamaktadır.

CO₂ kesme ve markalama lazeri

İşlenmiş malzemelere kesme çevrimi boyunca fiziksel olarak dokunulmaz ve nefes alabilen malzemelerin bile yüksek hızda ve aşırı hassaslıkta kesilmesi sağlanır. Lazer ışını tarafından üretilen ısı kumaşı parçalamakta ve böylece yıpranmasını önlemektedir - bu teknolojinin diğer bir avantajı da budur. Lazer, düz çizgilerden eğrilere, çok karmaşık desenlerden son derece küçük bir çapa (0,5 mm) kadar deliklere kadar geniş bir kumaş ve materyal yelpazesinde son derece çeşitli desenler için uygundur.

Sürüklenen bıçak

Geniş kumaş ve materyal yelpazesinde yüksek kesme hızlarına izin verir. Düz kesikler, eğriler, çok karmaşık şekiller ve çok küçük çaplı delikler için uygundur. Döner bıçak. Bıçağın çapları ve uzatımı ve kesme basıncı, kesilen malzemenin kalınlığına göre ayarlanır. Karbon ve cam elyaf için uygundur.

Ultrasonik kesme kafası

Ultrasonik titreşimler tarafından üretilen ısı kesim esnasında kumaşı parçalayıp kenarların yıpranmasını önler. Ultrasonik kesim tipik olarak akrilik, polyester ve PVC kaplamalı cam (Ekran) üzerinde kullanılır.

Motorlu dönen delme aleti

Ağır kumaşları ve endüstriyel konveyör bantları veya ağır PVC gibi malzemeleri işleyebilir. İz bırakan başlık. Gerçekten kesim yapmadan yüzeye bastırarak malzeme veya kumaşta ön-katlı veya doğrusal bir iz bırakır.

   

Keçeli kalem

Geleneksel bir bilye, keçe uçlu kalem veya başka herhangi bir markörü tutar. Referans işaretleri çizebilir, çizgiler çizebilir, eğriler, daireler veya son derece karmaşık şekiller,
harfler ve sayılar bile.

Görünmez UV mürekkebi ile jet markörü

Çıplak gözle UV ışığı altında görülebilen işaretler oluşturur. Polyester ve akrilik gibi emici, su itici olmayan kumaşlar veya pamuk ve ipek gibi doğal lifler üzerine modeller veya tanımlama kodları çizer.

Dinamik sıfır noktası için lazer işaretçi

Operatör, kontrol panelindeki kumanda çubuğuyla kesme çerçevesinin üzerine bir lazer nokta yerleştirerek yeni bir Sıfır noktası seçebilir.

 

YAZILIM

SM-375-TA, bu makineyi oldukça verimli bir dijital kesme ve işaretleme istasyonuna dönüştüren bir dizi yazılım modülü yüklemektedir.

Kolay İşler Xtreme CAD / CAM

Kolay İşler Xtreme, bir sonraki kalıptan sonra bir kalıbı kesmenin en kolay yolunu hesaplar. Easy Works, her kesme işi için optimal ayarları, en uygun takım, en iyi hızlanma ve maksimum hızı da içererek, makineyi yeniden hesaplamanıza gerek kalmadan bir işi tekrar etmeyi kolaylaştıran bir özellik kazandırır.

Otomatik yerleştirme

Kesme çerçevesindeki şekilleri saptamanın en uygun yolunu otomatik olarak hesaplar ve mevcut malzemeden olabildiğince çok parça keser. Yerleştirme, üretim döngüsünü hız ve malzeme kullanımı açısından optimize eder.

 

Bölme Kutusu

Kesme çerçevesinden daha büyük veya rulodan daha geniş desenlerin oluşturulmasını yönetmek üzere tasarlanmıştır. Stadyum kapakları ve gergi yapıları gibi çok büyük ürünler, daha küçük olan bir kesme çerçevesine sahip bir makinede oluşturulabilir.

 

Makrolar

Makro yazılım paketleri, operatörün sınırlı sayıda anahtar parametre girerek son derece karmaşık kesme işlerini programlamasına olanak tanır. Makro paketler genellikle
üretim gereksinimlerinize göre özel olarak hazırlanır.

  

 

İzleme Güç Kontrolü (TPC)

Lazer gücünü kesme kafasının hareket hızı ile otomatik olarak eşitler ve karmaşık desenler kağıt, karton, deri veya açık renkli özel kumaşlar gibi çok değişik malzemelerde kesildiğinde bile çok yüksek kesim kalitesi sağlar.