Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

SMRE Ürünler

SM-216-SA

Yarı Otomatik Akıllı Torç: SM-216-SA

İşlenmiş kumaştaki gerilimi dijital olarak kontrol ederek, patentli Akıllı Tork teknolojisi hem estetik olarak hem de mukavemet açısından en yüksek kalitede dikişleri garanti eder.

Akıllı torç: SM-216-SA, patentli Akıllı Tork teknolojisini sunar ve taviz vermeyen kalitede kaynaklama sağlar. Hangi kaynaklardan kaynak yaparsanız yapın, Akıllı Tork, kaynak döngüsü boyunca gerginliği dijital olarak kontrol eder ve olağanüstü verimlilik, olağanüstü verimlilik ve benzersiz, son derece profesyonel ürünler sunar.

Akıllıca tasarlanmış aletleri ve çoklu teknolojileri ile SM-216-SA, geniş bir yelpazede endüstri kollarında çalışan operatörlerin uygun olmayan kalitede kaynatmalarına ve son derece profesyonel bir ürün yelpazesine sahip olmasına olanak tanır. Çoklu kaynak teknolojileri ve çeşitli aksesuarlar, bu makineyi özel kumaşları birleştirmek için gerçekten çok yönlü bir çözüm haline getirir.

  • Tenteler
  • Panjur
  • Pergolalar
  • Reklam afişleri
  • Örtüler
  • Teknik kumaşlarda örtüler
  • Böcekler için perdeler
  • Ve daha fazlası

SM-216-SA çok-teknolojili bir kaynak makinesidir ve sıcak hava ve sıcakta eriyen (sıvı tutkal) kaynak teknolojisi ile son derece geniş bir yelpazede malzemelerin işlenmesini sağlar.

Kaynak teknolojileri tek tek veya aynı anda kurulabilir, böylece SM-216-SA kumaşlarınızı bağlamak için çok yönlü bir çözüm haline gelir.

 

Ürün Videoları

 

SM 216 SA Warema Kumaş Kaynak Makinesi

SM 216 SA Warema Kumaş Kaynak Makinesi

SM 216 SA Zipper Kumaşa Fermuar Kaynak Makinesi

SM 216 SA Zipper Kumaşa Fermuar Kaynak Makinesi

SM 216 SA Likit Yapışkanlı Kumaş Kaynak İşlemi Sonrası Direnç Testi

SM 216 SA Likit Yapışkanlı Kumaş Kaynak İşlemi Sonrası Direnç Testi

SM 216 SA Zipper Pocket with rope Fermuar Cebi Kaynak Makinesi

SM 216 SA Zipper Pocket with rope Fermuar Cebi Kaynak Makinesi

 

Kaynak jantlarının tam basıncı sağlaması gerekir. Basınç çok yüksek olursa dikiş tekerleklerin izlerini gösterecektir. Basınç yeterince yüksek değilse, kaynakta güç eksikliği olacaktır. SMRE bu işlemde pnömatik algılama sistemi kullanmaktadır. Sistem pnömatik basıncı ayarlayarak, üst tekerlek dikiş yerinden "yuvarlanır" ve kumaşın üst üste binme dikişleri gibi "engeller" ile karşılaştığında bile çalışma döngüsü boyunca kumaş üzerinde tam bir basınç uygulayacaktır.

Sağlam endüstriyel yapısı makineyi en zorlu kaynak işleri için bile uygun kılar. Tüm yapı bileşenleri sağlam çelik ve alüminyumdur. Tasarının üst kısmında elektronik ve pnömatik bileşenler ve hassas kaynak araçları ve aksesuarları SM-216-SA'yı piyasada en iyi duruma getirmektedir. SM-216-SA, 6,0 metre standart bir kullanılabilir uzunluğa sahiptir. 2,0 mt'lik uzatma modülleri makineyi gerektiği kadar uzatabilme imkânı sunar. Çok geniş ve ağır panelleri kaynaklamak için, makine artan çalışma yüzeyine sahip bir versiyonda (model SM-210-SA) mevcuttur.

Tercihe bağı olarak takılabilen farklı aksesuarlar sayesinde çok farklı kumaşlar kaynatılabilir. Kılavuzlar, kaynak jantları ve diğer aletler üretim ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır ve arzuladığınız kalitenin son ürünlerini yaratmanıza izin verir. SM-216-SA, patentli Akıllı Tork teknolojisini sunar ve taviz vermeyen kalitede kaynaklama sağlar. Hangi kumaşı
kullanırsanız kullanın, Intelligent Torque kaynak döngüsü boyunca gerginliği dijital olarak kontrol eder ve olağanüstü verimlilik, olağanüstü verimlilik ve benzersiz, son derece profesyonel ürünler sunar.

Hareket, optimum hız ve kontrol için çelik raf ve dişli iletimi ve çoklu ağır hizmet tipi krom kaplı raylar tarafından üretilir. SM-216-SA, kaplamalar, hemsler veya cepler veya omega veya benzeri tüm işlemelerde beklediğiniz kaliteyi standartlaştırır.

 

Sıcak hava
Mukavemet, hassaslık ve estetik açıdan yüksek kaliteli yapışmayı sağlar. Kumaşın iç kısmı herhangi bir şekilde ısıdan etkilenmediğinden, fiziksel ve estetik özellikleri bozulmadan kalır. Patentli Akıllı Tork ile birlikte sıcak hava kaynak teknolojisi, kumaş sıkışmasını önler ve renklerin solmasını veya bozulmasını önler ve üstün kalitede dikişler sağlar.
Teknoloji yaygın olarak PVC veya PVC kaplı kumaşlarda kullanılır ve tutkal kaplı fermuarları kumaşlara kaynatırken veya akrilik ve polyester bağlamak için yapıştırıcı bant uygulamak için kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir.

Sıcak eritme (sıvı tutkal)

Sıvı tutkal teknolojisi, iğne ve ipliklerle geleneksel dikiş yerine kullanılır ve akrilik ve polyester gibi tekstillerde kullanıldığında benzersiz dayanıklılık, dayanıklılık ve estetik sonuçlar sağlar. Önemli bir estetik gelişmenin yanı sıra, sıvı tutkal sürme işlemi, kumaşları delmez (dikiş iğneleri gibi) su geçirmez dikişler sağlar. Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler, sıvı tutkalın, geleneksel dikiş dikişlerine kıyasla %60'a varan oranda bir dayanıklılık artışı oluşturduğunu göstermektedir.