Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

SMRE Ürünler

SM-100-CA

SM-100-CA, geniş çaplı endüstrilerde, operatöre taviz vermeyen kalitede dikiş imkanı sağlıyor ve çok profesyonel ürünler yaratıyor.

  • Tenteler ve körler
  • Perdeler
  • Gölge yelkenleri
  • PVC kapaklar
  • Örtüler
  • Afişler
  • Rüzgar kırma bariyerleri
  • Ateşe dayanıklı perdeler ve bariyerler

 

Otomatik dijital senkronizasyon;

Dikey iğne hareketinin mükemmel bir şekilde senkronize edilmiş hızı ve dikiş kafasının yatay hareketi eşit şekilde dağıtılan stikleri garanti etmek ve dikiş kafasına zarar vermemek için temel önem taşımaktadır. SM-100-CA'ya takılan yazılım, operatör kafası çalışırken makine hızını değiştirse bile, dikiş uzunluğunun tam olarak programlanmış olmasını sağlar.

Kullanımı kolaydır;

SM-100-CA derece kolay bir kullanıma sahiptir. Hiçbir spesifik beceri gerekmez, makine ortalama ev aletiniz kadar kolay kullanılır.

 

Ürüne Ait Videolar

 

SM 100 IFAI Anaheim Dikiş Makinesi

SM 100 IFAI Anaheim Dikiş Makinesi

SM 100 Rewinder Dikiş Makinesi

SM 100 Rewinder Dikiş Makinesi

SM 100 CA Acrylic Dikiş Makinesi

SM 100 CA Acrylic Dikiş Makinesi

 

Toplam hız ve hareket kontrolü;

Hareket, optimum hız ve kontrol için çelik raf ve dişli iletimi ve çoklu ağır hizmet tipi krom kaplı raylar tarafından üretilir. Tüm işlemlerde aynı kalitede ürün elde edebileceğiniz bir makinedir. SMRE makineleri, üstün kalitede ürünler yaratılmasına olanak tanıyan çeşitli özel tasarım aksesuarlara sahiptir. Kılavuzlar, yapmak istediğiniz cebin ve çakışan
genişliğe veya uygulamak istediğiniz keder veya diğer bileşenlere göre tasarlanmıştır. Aşındırıcı kumaşlar işlendiğinde bir iğne soğutma sistemi mevcuttur. Dikiş döngüsünden sonra çok büyük veya ağır kumaş panellerinin kolaylıkla işlenmesine izin vermek için ağır bir geri sarma makinesi takılabilir.

Pnömatik kılavuz konumlandırma

Kılavuzları kenardan örtüşme ve geri kaydırma - vardiya başına yüzlerce kez yapılan bu verimliliği düşüren işlem bu makinede bulunan pnömatik olarak kontrol edilen
kılavuz tutucuyu açan ve kapayan düğmeyi basarak bir saniyeye düşmektedir. Her dikiş çevriminden sonra kılavuz otomatik olarak kaldırılır, böylece operatör kumaşı
tutarken dikiş kafası güvenli bir şekilde sıfır konumuna geri dönebilir; bu özellik dikiş prosesinin verimliliğini büyük ölçüde en iyi düzeye getirir.

Otomatik kumaş geri sarma;

Ergonomik olarak makinenin önüne yerleştirilen bu cihaz, dikişli panelleri, üretim döngüsünde bir sonraki istasyona kolayca dönüştürülebilen rulolara dönüştürür.
Alışveriş merkezleri veya havaalanı salonları için tenteler veya gecikmeli perdeler gibi büyük veya ağır ürünlerin yaratılması için özellikle yararlıdır.