Tel: +90 232 328 23 31   Gsm: +90 532 435 15 98

Makine ve Ekipman Tasarımı

Globalleşme sonucu çok sayıda yerli ve yabancı firmanın son yıllarda yaptıkları Türkiye yatırımları, bizlere etkin faydalar sağlayan lokal tedarikçi ihtiyacı olduğunu öğretti. Aldığımız eğitim ve yıllarca hızlı tüketim mamülleri üreten firmalarda çalışarak kazandığımız tecrübeler ışığında ekonomik, güvenli, hızlı, bakımı kolay makinalar dizayn edebilmeyi öğrendik. Asıl olan konu kopyacılık ile değil, fark yaratacak çözümler üreterek bu ürünleri tasarlamaktır. Müşteri ve piyasa koşullarına uyum sağlamak için gerekli olan değişimin üretim makine ve ekipmanlarına adapte edilmesidir. Gempol bilgi birikimi ve mukavemet bilgisi ile statik yükler ile çalışan makinaların yanında yüksek dinamik bilgisi gerektiren ekipman ve makinalar yapabilme kabiliyetiyle yerli ve yabancı firmaların hizmetindedir.

Bir diğer ihtiyaç “makinaların daha hızlı hale getirilmesi, mevcut kontrol sistemlerinin yetersizliklerinin iyileştirilmesi ve güvenlik koşullarının artırılması” olarak ortaya çıkmaktadır.

Tüm ihtiyaçların gerekli makine ve güvenlik standartlarını karşılayarak yerine getirilmesi fonksiyonu GEMPOL tarafından en iyi şekilde uygulanmaktadır.

Yeni Makina ve Ekipman İmalatı

Tasarımı Gempol tarafından gerçekleştirilmiş yada projesi müşterisi tarafından temin edilmiş olan makine ve ekipmanları üreterek müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.
Ürettiğimiz makine ve ekipmanların müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, performansı yüksek, az bakım gerektiren ve kullanımı kolay özelliklerinin devamlılığının takipçisiyiz. Sattığımız ürünlerimizin takipçisi olmak; önce müşterilerimizin memnuniyetinin sürekliliği, sonra da bizler için yeni müşteri ihtiyaçlarının analizi açısından önem teşkil eder.

Anahtar Teslimi Proses Tasarımı

Müşteri ve piyasa koşullarının mevcut üretim sistemlerindeki iş ve bilgi akışlarında gerekli kılacağı iyileştirme ve geliştirme ihtiyacının saptanarak yeni projeler üretilmesidir. Anahtar teslimi proses tasarımı ihtiyacı yurt dışı mühendislik firmalarına ödenen önemli miktarda yatırım bedeli ile ortaya çıkmış ve geleceğin önemli ihtiyaçlarından birisidir.

Elektronik Otomasyon

Gempol, ürettiği makinelerde veya geliştirdiği sistemlerde kendi bünyesinde ve/veya çözüm ortakları ile birlikte hardware ve software uygulamalarını, talep doğrultusunda, garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Çözüm üretiminde kullandığı işlemciler siemens, schneider, beckhoff ve mitsubishi markalarıdır.

Teknik Servis Hizmetleri

Bakım desteği

Kendi imalatımız makine ve ekipmanların yanında, çeşitli endüstriyel ekipman ve makinaların Sigara imalat ve paketleme makinalarının bakımlarını yapmaktayız.

Makina Yer Değişimi İşleri

Endüstriyel üretim tesisi ve makinalarının yer değişim projelerini; tanımlanan lokasyonlara, istenen performans ve yerleşim planları doğrultusunda gerçekleştirebiliyoruz. Kompleks, montaj sonrası beklenen üretim performansına eriştikten sonra üretime devredilmektedir.